1. Pracodawca
  2. Poznań
  3. AJAKS INDUSTRIAL SERVICES sp. z o.o.
Ocen
poleca firmę Opinie ()
Ocena ogólna pracodawcy

AJAKS INDUSTRIAL SERVICES sp. z o.o.

POZNAŃ, UL. OSTROWSKA 366/374A

Dodaj opinię, pomóż innym znaleźć dobrego pracodawcę

Wszystkie ( 0 ) Pozytywna ( 0 ) Neutralna ( 0 ) Negatywa ( 0 )

Użytkownik: Administrator

Czy macie jakieś informacje na temat pracy w tej firmie? Jak wygląda atmosfera? Czy wynagrodzenie jest dobre? Czy są jakieś benefity? Jakie są warunki pracy? Z góry dzięki!
Pokaż więcej >
Czy opinia była pomocna? 0 0

Użytkownik: majk

Negatywna opinia
07.03.2023 15:04
Tragiczną firma! PRZESTRZEGAM wszystkich przed praca tam. Zarząd w postaci Kaniewskich jest TOKSYCZNY. W sieci panuje cenzura np. na gowork, wszystkie negatywne komentarze są usuwane (nierzadko przez opłacona administrację) a rezydujas tam "klaudynki" z PR opisując jakieś absurdy o cudownej atmosferze i owocowych czwartkach. Zarząd tej firmy to PSYCHOPACI - jedyne co potrafią to straszyć, wymuszać, zbierać haki i to niestety często w stosunku do niewykształconych prostych ludzi np karząc podpisywać im weksle/oświadczenia, stosując zapętlające i wzajemnie wykluczające się przepisy. Straszy się ich jakimiś wyimaginowanymi patentami (to tak jakby opatentować ciśnienie w rurze), wymyślnymi technologiami (zwykle pompy, ultradźwięki i najprostsze przepychacze). Jeszcze te ich złote teksty o tym, że "firma to ludzie"... Jak chcesz zobaczyć co może kartonowe państwo, jak działają polskie sądy, jak wyzyskuję się ludzi w obozie pracy to mogę polecić - zobaczysz jak wygląda obóz koncentracyjny od środka. W przeciwnym wypadku poszukaj CZEGOKOLWIEK innego i nie daj się nabrać na gadkę szmatkę HR i wystrój bo ten wysmyczono za np niezapłacone wynagrodzenia i niewolniczą pracę o dziwo polaków.... bo tylko Ci dają się nabrać na ta karuzelę - ukraińcy cenią się lepiej niż polacy i jak tylko coś jest nie tak, to rzucają sikawką. Acha BHP/ISO/PODSTAWOWĄ kontrola w tej firmie nie istnieje, stąd tyle wypadków w tym śmiertelnych, bo ludzi wysyła się do niesprawdzonego reaktora, czy zaworem bezpieczeństwa w pompie jest 10 groszówką...
Pokaż więcej >
Czy opinia była pomocna? 0 0

Użytkownik: majk

Negatywna opinia
07.03.2023 12:39
Przez rok musiałem urzerac się z CEO matołem, którego trzeba wszędzie prowadzić za rączkę, który nie potrafi samodzielnie myśleć tylko dzwoni po działach zbierając pomysły przedstawiając jako własne, które potem nijak mają się do rzeczywistości, bo wszystko stoi, ponieważ prezes wie najlepiej kiedy, jak i czym każdy ma się zajmować.. To jest samonapędzający się chaos mający na celu uniezaleznicz wszystko od jednej osoby - masz się prosić aby wykonywać własną pracę :) Poziom absurdu w tej "firmie" opierającej się na monopolu i znajomościach (bo gdzei indziej już dawno by splajtowała)jest naprawdę wysoki.
Pokaż więcej >
Czy opinia była pomocna? 0 0
Brak treści. Ta firma nie uzupełniła zakładki “O firmie”.

Rekrutacje prowadzone przez firmę:

Wszystkie (0) Aktualne ( 0 ) Archiwalne ( 0 )
Work or Not - Sprawdź pracodawcę i wybierz mądrze!

Jakie jest Twoja opinia na temat pracy w firmie AJAKS INDUSTRIAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, podziel się opinią i pomóż innym.