1. Pracodawca
  2. Katowice
  3. WIPJOBS RECRUITMENT sp. z o.o.
Ocen
poleca firmę Opinie ()
Ocena ogólna pracodawcy

WIPJOBS RECRUITMENT sp. z o.o.

KATOWICE, UL. KOŚCIUSZKI 6 / 4

Dodaj opinię, pomóż innym znaleźć dobrego pracodawcę

Wszystkie ( 0 ) Pozytywna ( 0 ) Neutralna ( 0 ) Negatywa ( 0 )

Użytkownik: Administrator

Czy macie jakieś informacje na temat pracy w tej firmie? Jak wygląda atmosfera? Czy wynagrodzenie jest dobre? Czy są jakieś benefity? Jakie są warunki pracy? Z góry dzięki!
Pokaż więcej >
Czy opinia była pomocna? 0 0
Brak treści. Ta firma nie uzupełniła zakładki “O firmie”.

Rekrutacje prowadzone przez firmę:

Wszystkie (2) Aktualne ( 0 ) Archiwalne ( 2 )

Customer Service Advisor Polish Speaker

Białystok
Wygasła: 03.02.2022
full-time
umowa o pracę
home office work
specialist (Mid / Regular)
Obowiązki:
  • Do you like to join the fascinating and ever-changing digital media world?
  • Do you enjoy discussions about TV shows and favorite films? Now you can do it while working! We currently seek Customer Service Advisors for our partner, the online streaming service of the digital media
  • • Answer phone calls, e-mails, and messages on social media from customers
  • • Help customers with issues related to the service
  • • Inform customers of promo events
  • • Work shifts: morning 10:00-18:45, afternoon 14:15-23:00, weekends and bank holidays 12:00-18:00
  • • Phone calls are inbound, no cold-calling
  • • Suitable for people without experience
Pokaż więcej >>
Ogłoszenie Archiwalne

Specjalista ds. obsługi klienta - Customer Service Representative - Polish Speaker

zagranica
Wygasła: 05.04.2019
Specjalista
Work or Not - Sprawdź pracodawcę i wybierz mądrze!

Jakie jest Twoja opinia na temat pracy w firmie WIPJOBS RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, podziel się opinią i pomóż innym.